1. Zasady korzystania ze sklepu hrabikon.pl:

  Ze sklepu internetowego mogą korzystać dorośli oraz dzieci za zgodą udzieloną przez rodziców.

  Osoby rejestrujące się w sklepie internetowym oraz dokonujące zakupów w nim podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez hrabikon.pl na zasadach wskazanych w polityce prywatności.

  W celu potwierdzenia prawidłowości podanych danych klient otrzymuje e-maila z prośbą o potwierdzenie ich.

 2. Warunki ogólne:

  Poniższy regulmin dotyczy wszystkich zamówień złożonych w firmie Hrabikon za pośrednictwem strony internetowej hrabikon.pl

  Korzystając ze strony lub składają zamówienia na hrabikon.pl, akceptujesz niniejszy regulamin. Przed złożeniem zamówinia zapoznaj się z treścią regulaminu.

 

Dostępność produktów i usług na stroni hrabikon.pl w danym momencie nie jest gwarancją, że te produkty i usługi będą dostępne zawsze. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania ze sprzedaży dowolnego produktu w każdym momencie. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje na stronie hrabikon.pl były rzetelne i aktualne. Jednak pomimo starań może się zdarzyć, iż informacja będzie błędna, niekompletna lub nieaktualna. Wszystkie specyfikacje produktów, ceny i opisy mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez powiadomienia.

Promocje i rabaty nie łączą się podczas zakupów.

Wysyłamy również towar do Czech z poczty po stronie czeskiej aby skrócić czas dostawy i zmniejszyć koszty wysyłki.

 1. Ceny i koszty dostawy:

  Ceny wyświetlone na stronie zawierają ustawowy podatek VAT , ale nie zawierają kosztów dostawy.

  Koszty dostawy jest niezależny od rozmiaru i wagi paczki wg tabeli w zakładce „metody dostawy”. Przy finalizacji każdego zamówienia koszt jest wyszczególniony w koszyku i można wybrać danego dostawcę według osobistych preferencji.

 2. Składanie zamówień/zakończenie umowy

  Zamówienie można składać na stronie hrabikon.pl lub telefonicznie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli zrealizować zamówienia, poinformujemy Cię o tym najszybciej jak to możliwe. Gdybyśmy otrzymali już płatność za takie zamówienie, do 2 dni dokonamy zwrotu wpłaconej kwoty.

   

 3. Dostawa:

  Zamówione produkty dostarczamy na wskazany przez zamawiającego adres w Polsce za pomocą wybranej metody dostawy.

  Przy tak rozległym asortymencie część produktów mamy na stanie więc po otrzymaniu wpłaty zostaną wysłane do 2 dni roboczych. Niektóre produkty mają dłuższy termin realizacji nie przekraczający 2 tygodni . Produkty do szybkiej wysyłki będą oznaczone 48h.

  Informacja o wysłaniu towaru zostanie wysłana e-mailowo lub sms-em. W przypadku nie dotarcia paczki prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w celu weryfikacji zaistniałego problemu.

 

Nr. rachunku bankowego w ING : 

Numer rachunku bankowego w ING: 71 1050 1328 1000 0097 1520 8055

 1. Zwroty:

  Firma Hrabikon.pl gwarantuje zwrot kosztów zamówienia pod warunkiem, że wszystkie elementy zamówienia zostaną zwrócone w niezmienionym stanie. Oznacza to, że produkt nie może być uszkodzony, zabrudzony, uprany, zmodyfikowany ani noszony (poza przymierzeniem). Ponadto produkt powinien zawierać wszystkie metki i etykiety.

   

  Na stronie hrabikon.pl jest możliwość pobrania formularzu zwrotu. Należy go wypełnić i dołączyć do odsyłanego towaru.

   

 2. Metody płatności:

  Mamy dwie możliwości płatności za towar zakupiony w naszym sklepie: Pierwszą z nich jest PayU która daje możliwość płacenia za pomocą karty kredytowej, szybkiego przelewu bankowego lub z użyciem blika. Drugą metodą jest płatność za towar poprzez standardowy przelew bankowy. Jest również możliwość zapłaty gotówką przy osobistym odbiorze zamówienia bez żadnych dodatkowych opłat.

   

 3. Kolory i wymiary

  Dokładamy starań, aby możliwie realistycznie prezentować produkty ich skład i kolory, na naszej stronie. Sposób wyświetlania koloru może zależeć od używanego systemu operacyjnego oraz sprzętu. Nikt nie może zagwarantować, że Twój komputer, monitor lub urządzenie mobilne wiernie odwzoruje kolor.

  Wymiary podane w tabelach od danej firmy są orientacyjne i mogą się trochę różnić. Ich zadanie jest ułatwienie wyboru rozmiaru lecz z powodu różnorodności używanych materiałów do produktów wymiary mogą ulegać zmianie.

 4. Gwarancja:

  W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek wad towaru powstałych również podczas transportu należy niezwłocznie skontaktować się mailowo lub telefonicznie z naszym sklepem.

   

 5. Dane Firmy:

  Hrabikon.pl Marzena Kania

  ul. Elżbiety 41

  47-400 Racibórz

  NIP: 6391915680

  Regon: 241596865

  e-mail: sklep@hrabikon.pl

 Numer rachunku bankowego w ING : 71 1050 1328 1000 0097 1520 8055