Podkolanówki jeździeckie COMODO siano

Podkolanówki jeździeckie COMODO siano

Cena aktualna 28.00


Podkolanówki jeździeckie firmy COMODO.

Skład: 45% bawełna, 35% polipropylen, 15% polyamide, 5% elastane

Kolor: żółto-czarny

W oparciu o najnowsze technologie, nowoczesne maszyny i know-how wytwarzane są podkolanówki Comodo, które zapewniają komfort i doskonałą termoregulację wilgotności i temperatury twoich stóp.

Skarpetki posiadają grubszy materiał na spodzie stopy co zwiększa komfort użytkowania.

Podkolanówki są elastyczne. Dopasowują się idealnie do każdej nogi, a delikatny ściągacz na górze nie uciska łydki i sprawia że podkolanówki nie spadają.

Bawełna stanowi największy % składu skarpetki.

Bawełna – jako naturalne włókno celulozowe – jest obecnie najpopularniejszym włóknem naturalnym na świecie. Służy m.in. do wytwarzania miękkiej, oddychającej tkaniny.

Funkcje: Włókna bawełny posiadają szereg odmiennych właściwości. Łatwo wchłaniają wilgoć, co sprawia, że ubrania z bawełny są komfortowe w czasie upałów. Ponadto, wysoka wytrzymałość na rozciąganie w roztworach mydła oznacza, że są łatwe do mycia.

Korzyści: Bawełna charakteryzuje się bardzo dobrą chłonnością, trwałością koloru i druku oraz możliwością prania jej w pralce jak również czyszczenia na sucho. Bawełnę cechuje także doskonała „oddychalność” oraz wytrzymałość na rozerwanie, czy ścieranie. Posiada również wysoką odporność na działanie światła, dzięki czemu materiał może posłużyć na dłużej.

Brak dodanych.